Werkzaamheden Akkerweg (Moergestel) vanaf half augustus

donderdag 3 juli 2025

Vanaf maandag 11 augustus tot ongeveer half september gaan we wegwerkzaamheden uitvoeren in de Akkerweg.

Wat gaan we doen?

We vervangen de asfaltdeklagen, slijpen en repareren delen van het beton, verwijderen de huidige verkeersdrempels en leggen kleine wegverschuivingen aan. Ook gaan we een nieuwe komconstructie bouwen bij de Heukelomsebaan. 

Waarom deze werkzaamheden?

De verharding is aan vervanging toe. Ook hebben omwonenden last van geluidshinder. 

Hinder en bereikbaarheid

De Akkerweg is een belangrijke route. Daarom zorgen we ervoor dat we de werkzaamheden uitvoeren in fases. Dat betekent dat we ook 's nachts aan het werk zijn. Zo blijft de weg overdag zo goed mogelijk begaanbaar. 

Informatieavond

Op woensdag 16 juli vindt een informatieavond plaats voor direct omwonenden. Dit is om 19.30 uur in Den Boogaard op het Sint Jansplein in Moergestel. Wil je hierbij aanwezig zijn? Meld je dan aan via ruimte@oisterwijk.nl. Vermeld hierbij: Informatieavond Akkerweg, je naam en met hoeveel personen je komt.

Vragen

Heb je vragen over de werkzaamheden? Mail dan naar ruimte@oisterwijk.nl en vermeld als onderwerp: Groot onderhoud Akkerweg.