Tijdens de bijeenkomst kregen inwoners uitleg over het proces waarin we samen onderzoeken hoe Haaren in de toekomst zonder aardgas verwarmd kan worden. Daarbij stond 1 boodschap centraal: een goed plan maken we samen. Daarom gaan inwoners, gemeente en andere betrokken partijen de komende maanden aan de slag in verschillende werkgroepen.
Werkgroepen
De werkgroepen richten zich op onderwerpen als isolatie, warmtebronnen, slim omgaan met energie, installaties en de rol van ondernemers. Hiervoor is geen specialistische kennis nodig. Iedereen die mee wil denken over de toekomst van Haaren is welkom. Juist de combinatie van verschillende ervaringen, ideeën en inzichten helpt om tot een plan te komen dat technisch haalbaar is en past bij het dorp en zijn inwoners.
De eerste bijeenkomst van de werkgroepen is op:
- donderdag 29 oktober
- 19.30 tot 21.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
- Den Domp, Kerkstraat 26 in Haaren
Tijdens deze bijeenkomst maken deelnemers kennis met elkaar en leggen we de basis voor de samenwerking. Ook bespreken we de opgave die voor ons ligt en hoe de werkgroepen de komende periode aan de slag gaan.
Aanmelden
Wil je meedenken? Meld je aan via onze webpagina.
Energierekening verlagen? Tips van DEC Oisterwijk
Tijdens de startbijeenkomst bleek ook dat veel inwoners vragen hebben over het verlagen van hun energierekening. Daarover organiseert Duurzame Energie Coöperatie (DEC) Oisterwijk op 3 dagen een bijeenkomst:
- 10 november in Haaren
- 12 november in Moergestel
- 17 november in Oisterwijk
Goed om te weten: deze avonden gaan niet over het uitvoeringsplan voor Haaren maar over woningverduurzaming en energiebesparing in het algemeen. Meer informatie vind je op:de website van DEC Oisterwijk.
