Geweigerde omgevingsvergunning omdat voor de aangevraagde activiteit geen vergunning nodig is, Eikenven 44, 5062 AE Oisterwijk, het plaatsen van een speelhuisje
Geweigerde omgevingsvergunning omdat voor de aangevraagde activiteit geen vergunning nodig is, Eikenven 44, 5062 AE Oisterwijk, het plaatsen van een speelhuisje
Eikenven 44, 5062 AE Oisterwijk, het plaatsen van een speelhuisje. Zaaknummer 1053880, verzonden aan de aanvrager op 21-07-2026; Bouwactiviteit (omgevingsplan)
Waarom publiceert de gemeente dit bericht?
Eerder is de ontvangst van deze aanvraag gepubliceerd. Met dit bericht laten we u weten dat deze aanvraag vergunningsvrij is.
Bent u het niet eens met het besluit?
Dan kunt u binnen 6 weken na de dag van verzending van een besluit, bezwaar maken. Bezwaar maken kan op twee manieren:
- •
- •
Zet in het bezwaarschrift in elk geval:
- •
- •
- •
- •
- •
Het besluit blijft doorgaans gelden, ook als u bezwaar maakt. Wilt u dat voorkomen, omdat er sprake is van een spoedeisende situatie? Dan kunt u vragen om een voorlopige voorziening. Dat kan alleen als u ook bezwaar maakt bij de gemeente.
Vragen om een voorlopige voorziening kan op twee manieren:
- •
- •
Aan een voorlopige voorziening zijn kosten verbonden. Meer informatie over een voorlopige voorziening vindt u op: www.rechtspraak.nl.